קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרי וורדפרס

וורדפרס היא מערכת לבניית אתרים הפופולארית ביותר בעולם. ובצדק. ממערכת שנועדה לבניית בלוגים בראשית דרכה, הפכה וורדפרס למערכת בניית אתרים מושלמת לאתרים קטנים, אתרי תדמית, אתרים אינפורמטיביים וגם חנויות.

בכל יום שעובר מתווספים לאוויר הרשת עוד ועוד אתרים הנבנים על גבי המערכת הנפלאה הזאת. וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח, אשר מאפשרת לנו לבנות את האתר במהירות יחסית וביעילות מקסימלית. לוורדפרס יתרונות רבים, כמו אפשרות להוספת תוספים שיקלו על בניית האתר. אם האתר שלכם נבנה על וורדפרס, עשיתם החלטה נכונה. אבל השאלה הנשאלת היא, מה עכשיו?

מה חשוב לדעת בבחירת חברת קידום אתרי וורדפרס?

בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, כאשר מסיימים לבנות את האתר, העבודה רק מתחילה.

עסקים רבים טועים וחושבים שברגע שיש להם אתר באוויר, הלקוחות יזרמו כמו מים, תנועת הגולשים לא תיפסק, ומתי שיחפשו את הנישה בה הם מומחים, העסק שלהם יקפוץ לגולש מול העיניים, מה שיאפשר להם להציע את השירותים שלהם לאותו גולש. לא כך הדבר!

ביום שמסיימים להקים את האתר, עוברים לפרוייקט החשוב ביותר, קידום האתר וורדפרס! במנוע החיפוש של גוגל אין קסמים! בלי קידום אתרים נכון ואיכותי, אתם לא תמצאו את האתר שלכם בתוצאות החיפוש. דעו זאת, אם האתר שלכם לא מופיע בעמוד הראשון, סביר להניח שאף אחד לא יודע על קיומו, כי מרבית האנשים אינם טורחים לחפש בעמוד השני.

לקדם אתר ולהביא אותו לעמוד הראשון בגוגל זאת משימה שדורשת סבלנות, מחקר, אסטרטגיה, הבנה וניתוח קהלים. הימים בהם ניתן היה לדחוס את מילת המפתח שאתם רוצים לקדם 1000 פעם באתר נגמרו וחלפו. לקידום אתר בצורה נכונה, לפי ההנחיות של גוגל, דרושים אנשי מקצוע שחיים את התחום, מודעים לכל השינויים שחלים באלגוריתם של גוגל, מכירים את כל התוכנות שמאפשרות לבצע אופטימיזציה נכונה ויודעים בסופו של יום להביא ללקוח את התוצאה הדרושה ואת זה, אנחנו עושים מעולה.

אחרי מאות אתרים שעברו תחת הידיים והעכבר שלי, אלפי שעות מחקר, ניתוח תוצאות, כתיבת מאות אלפי שורות באקסל, אופטימיזציה מקיר לקיר ושימוש בכל הכלים החיוניים להצלחת האתר, אנחנו יכולים להגיד לכם שאם אתם מחפשים לקדם את האתר שלכם ולהטיס אותו לעמוד הראשון, אנחנו החברה בשבילכם.

קידום אתרי וורדפרס עם PRM

אם האתר שלכם מבוסס וורדפרס, מה טוב. מעבר להיותנו מקדמי אתרים, אנחנו מכירים את מערכת הוורדפרס על בוריה, דבר המאפשר לנו לבצע את השינויים באתר שלכם בזמן אמת. היתרון הגדול במקדם אתרים שיודע איך המערכת פועלת וכיצד האתר בנוי, הוא החיסכון האדיר בשעות המתנה. במקום שהמקדם יעביר מסמך המלצות עם שינויים למתכנת האתר, ואז המתכנת יכניס ללו"ז העמוס שלו ממילא את השינויים שהוא צריך לבצע, מקדם שמכיר את המערכת מבפנים, יכול לדלג על תחלופת המיילים הבלתי פוסקת ועל זמן ההמתנה המיותר עד שהביצועים יתבצעו, ולערוך את השינויים שהוא רוצה בעצמו! הידע הרב שלנו הן במערכות וורדפרס והן בקידום אתרים מאפשרים לנו להגיב בזמן אמת לכל תקלה שתמצא.

בזמן אמת. מה זאת אומרת?

מבדיקה שנערוך באתרכם, גילינו לינק שבור? אין בעיה, אנחנו דואגים לתקן אותם לנכונים.

משיטוט בקוד מצאנו קטעי קוד שמפריעים לטעינת האתר? אין בעיה, גם את זה אנחנו יודעים לתקן.

לאחר שביצענו אופטימיזציה לתמונות גילינו שהן כבדות ומכבידות על האתר? אין בעיה, אנחנו דואגים להקטנת המשקל ושיפור מהירות האתר וורדפרס שלכם.

תחשבו כמה זמן היינו מבזבזים בהתכתבות בינינו לבין המתכנת שלכם עד שהליקויים באתר היו מתוקנים?

לכן, אם יש לכם אתר שבנוי על וורדפרס, אנחנו ממליצים לכם לעבוד עם מקדמי אתרים כמונו, שמצד אחד, חיים את תחום קידום אתרים אורגני ויודעים להביא תוצאות לפי הכללים הנדרשים, (מה שאומר שלא תקומו יום אחד בבוקר ותגלו שהאתר שלכם עף לעמוד עשירי בגלל כל מיני מניפולציות על מנוע החיפוש) ומצד שני, מכירים את וורדפרס היטב ויכול לחסוך זמן רב, להגיב לשינויים בזמן אמת, וליישם את ההמלצות הרלוונטיות לקידום, בדיוק בצורה שהן צריכות להיות.

אז שניפגש לכוס קפה?

למידע נוסף אודות השירותים שלנו, השאר כאן שם וטלפון ונדאג לחזור אליך בהקדם.

PRM - שיווק ויחסי ציבור באינטרנט