קאבר לעמוד שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט – שיווק באמצעות תוכן

הצטרף אלינו וקדם את המותג או העסק שלך ללקוחותיך. כיום, רוב האנשים מבלים זמן רב באינטרנט. הם קוראים את החדשות שלהם, מקבלים את ההמלצות שלהם, מתעדכנים עם החברים שלהם, צורכים את המידע שלהם וקונים את המוצרים שלהם. תן לנו למצוא לך לקוחות פוטנציאלים ברחבי האינטרנט. בסוגי פלטפורמות שונות. באמצעות פעולות שיווק באינטרנט שאנו מבצעים נוכל לחשוף את קהל היעד שלך למותג / העסק שלך.

ככב באתרי תוכן גדולים ובבלוגים מובילים

אנו עובדים עם בלוגרים מובילים ואתרי תוכן גדולים. כל המפרסמים שלנו עברו בדיקות נוקשות אשר כוללות: קהל יעד רחב ומגוון באתר, פעילות רבה באתר ותנועה גדולה של גולשים באתר. אנו רוצים את הטוב ביותר בשביל לקוחותינו ולכן אנו מבצעים בדיקות נוקשות ועובדים אך ורק עם מפרסמים מן השורה הראשונה.

שיווק באמצעות תוכן לתוצאות מניבות רווחים

איך עובדת שיטת השיווק באינטרנט שלנו?

  1. מחקר שוק ומחקר מתחרים

בראשית התהליך אנו נבצע מחקר שוק ומחקר מתחרים מקיף, ונאסוף את כל המידע אודות המתחרים. בין פריטי המידע: באילו פלטפורמות דיגיטליות הם נמצאים, אילו פעילויות הם מבצעים ואיך הם פונים ללקוחות שלהם, כל הפעולות האלו הן הכרחיות לקבלת מסקנות שיובילו אותנו לקמפיין שיווק באמצעות תוכן מנצח.

  1. מציאת אתרים מתאימים לשיווק באינטרנט

כפי שהזכרנו קודם, אנחנו עובדים עם אתרי תוכן מובילים ברשת ואנו נדאג להתאים את התוכן השיווקי לעסק שלך ולקהל הלקוחות הפוטנציאלי. כיום לשיווק באמצעות כתיבת תוכן ייעודי יש שם רע בעקבות תוכן גרוע עם "פרסומת סמויה" ברורה מידי. אנחנו מוכיחים אחרת.

שיווק באמצעות תוכן בבאינטרנט זה לא משחק ילדים, צור קשר איתנו ונדאג להסביר לך.

  1. כתיבת תוכן שיווקי (שיווק באמצעות תוכן)

ככל שהתוכן יהיה יותר מדי "שיווקי"  וידבר יותר מדי על העסק, הלקוחות הפוטנציאלים שקוראים את התוכן יאבדו עניין מהר ויעזבו את הכתבה. אנחנו דואגים לכך שהתוכן השיווקי יהיה מעניין ובעל ערך מוסף לקהל הקוראים. נוסף על כך, אנו מעצבים את התוכן כך שיניע את הקורא לפעולה כדי לשמר את המומנטום החיובי ואת סיכויי ההמרה.

  1. הפצת התוכן והגדלת החשיפה לעסק / מותג שלך

בחלק האחרון בתהליך, אנו דואגים להפיץ את התוכן באתרים הגדולים ברשת עם קהל רחב ומגוון. כמו כן אנו משתמשים בטכנולוגיות שיווק תוכן כמו: outbrain על מנת להגדיל את החשיפה לתוכן השיווקי שנוצר.

שיטת השיווק שלנו מוכיחה את עצמה

השיטת שיווק שלנו מצליחה כבר היום לספק למגוון לקוחותינו חשיפה רבה באינטרנט לקהל היעד שלהם. אנו נדאג לקחת את המותג / העסק שלך לתוצאות מוחכות באמצעות שיווק באינטרנט באתרי תוכן גדולים על ידי הפצת תכנים ונדאג לקידום האתר של במנועי החיפוש.

לסיכום

תפיץ את השמועה על העסק שלך, תרחיב את קהל לקוחותיך ותפנה לקהלי יעד חדשים שעדיין לא נפתחת אליהם באמצעות שיווק באינטרנט בשילוב הפצת תוכן איכותי שאנו מבצעים.

שיווק באמצעות תוכן בבאינטרנט זה לא משחק ילדים, צור קשר איתנו ונדאג להסביר לך.

PRM - שיווק ויחסי ציבור באינטרנט