שיפור מהירות אתר וורדפרס

איך שיפרנו את ציון מהירות האתר וורדפרס שלנו בבחירה נכונה של חברת אחסון

אני בטוח שרבים מכם מודעים לכך שמהירות האתר זהו קריטריון מאוד חשוב בקידום האתר ושיפור חווית המשתמש בכלל. אנחנו נתקלנו בבעיות מהירות אתר דיי מעצבנות והחלטנו לטפל בזה באמצעות בחירה נכונה של חברת אחסון טובה שבה האתר שלנו יוכל להעלות מהר מבלי לפגוע בפרמטרים תכנותיים באתר.

אז הכנו מדריך במיוחד בשבילכם על מנת שתוכלו לבדוק בצורה טובה האם השרת אחסון שלכם מספק לכם את כל הפונקציות האלו, אבל לפני הכל נציג לכם את ציון מהירות האתר שלנו באחסון העכשווי לפי פינגדום:

בדיקת מהירות אחסון ישן

קונפיגורציה של שרת האחסון

וורדפרס כתובה בשפת PHP על בסיס מסד נתונים MySQL, ולכן אנו נרצה שחברת האחסון שלנו תריץ את מנוע ה PHP בטכנולוגיה הכי מתקדמת, נכון להיום הטכנולוגיה הכי מתקדמת ל PHP היא בגירסה 7 שהוא מהיר לפחות בשליש זמן מהגרסאות הקודמות, ישנם מספר רב של חברות אחסון שעדיין עובדות עם גרסאות ישנות יותר של PHP אז בדקו היטב.

תגובת מסד נתונים

במקרים ששרתים של חברות אחסון עמוסים ואינם עוברים תחזוקה קבועה התגובה של אתר הוורדפרס שלך בין מסד הנתונים אורכת זמן רב, דבר אשר גורם לאיטיות טעינת האתר, בדקו אם חברת האחסון שלכם מפרידה בין חבילות אחסון ותגובת המסד נתונים שלה תקינה.

שרת אחסון עם אבטחה

כידוע לכולנו, גוגל מזהה ומסמן אתרים אשר נדבקו בתוכנה זדונית כלשהי, גם אם זה תוסף מפוקפק שבטעות התקנתם או פריצה לאתר, במקרה כזה גוגל חוסם את האתר שלנו בפני גולשים אשר מגיעים מהמנוע חיפוש / דפדפן כרום. בדקו האם לחברת האחסון שלכם יש WAF (Web Application Firewall) אשר יודע לזהות ניסיונות פריצה וקבצים זדוניים מבלי להשפיע על ביצועי האתר כלל.

 

WP-Rocket

אם כבר חברת אחסון מעולה אז כבר חברת אחסון שנותנת לך פלאגין כמו WP-Rocket על מנת לשפר את מהירות האתר. התוסף הזה שומר מטמון, מבצע מיזוג של קבצי CSS וג'אווה סקריפט לקובץ אחד ומשפר בצורה מעולה את טעינת האתר.

התוצאה

אז אנחנו מצאנו חברת אחסון שנותנת לנו את כל הפונקציות שהזכרנו למעלה ואפילו מעבר לכך. אנחנו קצת משוחדים אך עדיין – ממליצים לך על האחסון הנהדר www.upress.co.il –  כי אתה רוצה מישהו שמבין באמת באחסון – שיאחסן את האתר שלך.

הצלחנו לסדר לכם הנחה של 5% על רכישת אחסון ב Upress תכניסו את הקוד קופון הזה: "UP05SHGI" בעת הרכישה באתר

אה נכון! תראו את התמונות האלו על מנת להבין כמה המהירות שלנו השתפרה:

בדיקת מהירות אחסון חדש

למידע נוסף אודות השירותים שלנו, השאר כאן שם וטלפון ונדאג לחזור אליך בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

PRM - שיווק ויחסי ציבור באינטרנט